De Gea poleti zapušča Old Trafford?

Nogomet 4. Apr 202118:03 0 komentarjev
Laurence Griffiths/Getty Images

Španski čuvaj mreže pri rdečih vragih David De Gea kot kaže ne bo več dolgo član Manchester Uniteda.

Odlični vratar bo po koncu sezone moral zapustiti Old Trafford. V klubu so se odločili, da bo številka ena postal Dean Henderson, Španec pa vlogo rezervnega vratarja zagotovo ne bo sprejel.

Težavo zdaj povzroča njegova pogodba in dejstvo, da plače, ki jo prejema pri Unitedu težko ponudi katerikoli drugi klub. Na leto zasluži 20 milijonov evrov in s tem je daleč najdražji vratar na svetu.

United naj bi mu bil po poročanju angleških medijev pripravljen plačati odškodnino za predčasno prekinitev pogodbe. Podobno so v preteklosti storili z Alexisom Sanchezom, ki je klub zapustil v zameno za 10 milijonov evrov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!