James: Srečen sem pri Evertonu

Premier Liga 22. Feb 202116:44 0 komentarjev
REUTERS/Peter Powell
James Rodriguez po enajstih letih zapušča Evropo. FOTO: Reuters.

Vezist Evertona James Rodriguez je zanikal govorice, da na Otoku ni srečen in da bi se lahko po koncu sezone ponovno vrnil v Španijo.

Otoški mediji že dalj časa poročajo, da se James Rodriguez želi vrniti v Madrid, a ne v bivši klub, pač pa k Atleticu. Kolumbijca so že pred začetkom te sezone povezovali s colchonerosi, saj je bila želja po prihodu obojestranska, a Real svojega nogometaša ni želel prodati mestnemu tekmecu.

Srečen sem v Evertonu. S prihodom v ta klub, se je začelo novo poglavje v mojem življenju. Imam skoraj 30 let, počutim pa se dobro. Vesel sem, da sem se odločil za Everton. Vse gre po načrtih,” je dejal Rodriguez.

Kolumbijec je v tej sezoni za karamele odigral 21 tekem, na katerih je dosegel 5 golov in dodal 4 asistence.

Everton ima trenutno 40 točk in je na 7. mestu. V naslednjem krogu bo Ancelottijeva četa gostila Southampton.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!