Kane namignil, da bi lahko zapustil Tottenham

Premier Liga 28. Mar 202111:41 0 komentarjev
Harry Kane
Harry Kane poskuša z že videno taktiko in izpustil zbor ekipe. Foto: Catherine Ivill/Getty Images

Nogometaš Tottenhama Harry Kane je razkril, da se bo po koncu evropskega prvenstva odločil, kje bo nadaljeval kariero.

V zadnjem času angleški mediji glasno poročajo, da je Kane nezadovoljen v Tottenhamu ter da si želi zamenjati klub. Kapetan angleške reprezentance v karieri ni osvojil še niti ene lovorike. Prav gotovo bi mu to lažje uspelo v kakšnem drugem klubu.

To je težko vprašanje,” je Kane odgovoril, ko so ga novinarji vprašali, če misli, da bi v drugem klubu lažje osvajal lovorike.

“Osredotočen sem na reprezentančne tekme ter na končnico sezone v Premier ligi. Nato sledi EURO. Ne bom se obremenjeval s prihodnostjo, saj bi to vplivalo na moje igre. Do konca sezone bom z glavo in s srcem pri Tottenhamu, nato pa bomo videli, kaj se bo zgodilo,” je dejal najboljši strelec Tottenhama.

Kane ima sicer s Spursi sklenjeno pogodbo do leta 2024. Tottenham po poročanju medijev zanj ne bo sprejel ponudbe nižje od 120 milijonov funtov.

27-letnik je v tej sezoni dosegel 17 golov in dodal 13 asistenc na 27 premierligaških tekmah.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!