Klopp: Lastniki klubov zanemarjajo zdravje igralcev

Premier Liga 4. Dec 202014:26 0 komentarjev
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Trener Liverpoola Jurgen Klopp je kritiziral lastnike klubov, saj se ti po njegovem mnenju ne zanimajo za zdravje igralcev.

Klopp že nekaj časa opozarja, da bi bilo manj poškodb, v kolikor bi bilo na tekmah Premier lige dovoljenih 5 menjav. O spremembi tega pravila se na zadnjem srečanju lastnikov klubov ni debatiralo.

Če bi o tem pravilu odločali trenerji vseh ekip, bi bilo zanesljivo sprejeto. Približno 16 trenerjev v ligi bi raje videlo, da bi lahko imeli na voljo 5 menjav,” je dejal Klopp

“To se ni zgodilo, ker lastniki klubov na to gledajo drugače. To ni dobro, saj se zdi, da se ne zanimajo za zdravje igralcev. Žal mi je, da je tako kot je. Žal moramo to sprejeti in nadaljevati z delom,” pravi trener Liverpoola.

Od vseh ekip v Premier ligi imajo prav Redsi največ težav s poškodbami. Četa nemškega stratega bo konec tedna na Anfieldu gostila Wolverhampton. V tabor aktualnih angleških prvakov se bosta verjetno vrnila Keita in Alexander-Arnold.

Liverpool si po 10 odigranih krogih deli 1. mesto s Tottenhamom.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!