Leeds United zabeležil deseto prvenstveno zmago v sezoni!

Premier Liga 8. Feb 202123:45 > 23:45 0 komentarjev
Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images

Leeds United je dobil zadnjo tekmo 23. kroga angleške Premier lige. Pavi so na Elland Roadu z 2:0 premagali Crystal Palace.

Gostitelji so povedli že v 3. minuti, ko je po podaji Dallasa zadel Jack Harrison. Tudi po doseženem golu je ekipa iz Elland Roada prevladovala, orli iz Selhurst Parka pa so bili, ob odsotnosti prvega zvezdnika ekipe Zahaja, povsem nenevarni.

Leeds United je vodstvo povišal na začetku 2. polčasa, ko se je med strelce vpisal Bamford. 27-letni napadalec je dosegel 12. gol v sezoni, ki je bil hkrati njegov stoti v profesionalni klubski karieri.

Pavi so tekmo mirno pripeljali do konca in tako prišli do svoje desete letošnje prvenstvene zmage, a šele do četrte na svojem stadionu.

Varovanci Marcela Bielse so tako skočili na 9. mesto in s tega položaja izrinili londonski Arsenal.