Martin Ødegaard do konca sezone v Arsenalu

Premier Liga 27. Jan 202116:20 0 komentarjev
Martin Odegaard

Arsenal in Real Madrid sta sklenila dogovor, da bo norveški vezist Martin Ødegaard do konca sezone igral za klub iz severnega Londona.

22-letni Martin Ødegaard je član Reala Madrida od leta 2015, vendar je za beli balet odigral samo enajst tekem (od tega devet v tej sezoni). Do zdaj je kot posojen igralec nastopal za Heerenveen, Vitesse in Real Sociedad, zdaj pa se bo prvič preizkusil na Otoku.

Arsenal se je po slabem začetku sezone v zadnjem mesecu pobral in na lestvici Premier lige zaseda 8. mesto.

“Martin je nogometaš, ki ga zelo dobro poznamo. Kljub mladosti že nekaj časa igra na vrhunskem nivoju,” je o novi okrepitvi dejal menedžer Arsenala Mikel Arteta.

Ødegaard je v zadnjih sezonah tudi standardni član norveške reprezentance, za izbrano vrsto je odigral že 25 tekem.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!