Newcastle in Aston Villa remizirala na St. James’ Parku

Premier Liga 13. Mar 20211:07 0 komentarjev
getty
getty

Na St. James' Parku sta prvo tekmo 28. kroga angleške Premier lige odigrala Newcastle in Aston Villa.

Domači so še naprej brez poškodovanega prvega strelca Calluma Wilson, gostje pa brez ideologa svoje igre Jacka Grealisha. Tudi zato smo večji del dvoboja spremljali relativno slabo nogometno predstavo in dolgo je kazalo, da se bo obračun končal brez zadetkov. Toda v 86.minuti je nesrečni in nespretni Ciaran Clark stresel lastno mrežo in zdelo se je, da bodo točke vendarle odšle v Birmingham. Toda drama se je tu pravzaprav šele začela. Srake so v končnici zaigrale na vse ali nič, si priigrale nekaj priložnost, a jih tudi zapravile. Potem pa je za veselje v domačem taboru globoko v sodnikovem dodatku v 94. minuti poskrbel Jamaal Lascelles, ki je zadel za končnih 1:1 in za nadvse pomembno točko Newcastla v boju za obstanek v elitni druščini.