Ob 21:00 na SK 1: Bo Chelsea preskočil bledi Liverpool?

Premier Liga 15. Feb 202110:28 0 komentarjev
Pool via REUTERS MATTHEW CHILDS

Nocoj bosta na sporedu še zadnji dve tekmi 24. kroga Premier lige, v Sportklub ligi (m) bomo spremljali derbi med Calcitom in ACH-jem, poskrbeli pa bomo tudi za ljubitelje Lige NHL.

Potem ko bomo ponedeljek na SK 1 začeli v družbi odbojkaric Eczacibasija in Ilbanka (Eva Mori), nas ob 19:00 čaka prvi vrhunec večera, ko se bosta pomerila West Ham in Sheffield United. Ob 21:00 sledi še zadnji obračun 24. kroga Premier lige med Chelseajem in Newcastlom. Londončani bodo lovili četrto zaporedno zmago, s katero bi na četrtem mestu prehiteli vse bolj neprepričljivi Liverpool, srake pa bodo poskušale še nadgraditi zadnjo zmago proti Southamptonu s 3:2.

Nič manj ne bo zanimivo na SK 2, kjer vas za uvod sprva čakati turška (Genclerbirligi – Bešiktaš) in grška liga (Giannina – PAOK), zvečer pa se bosta ob 20:00 v predzadnjem krogu rednega dela Sportklub lige pomerila Calcit Volley in ACH Volley. Kamničani višje od tretjega mesta ne morejo, a proti aktualnim državnim prvakom želijo dokazati, da premorejo dovolj kakovosti, da se lahko kosajo tudi z najboljšimi. Ob 22:00 sledi obračun Lige NHL med Arizono in St. Louisom, ob 1:00 vas na SK 1 čaka še dvoboj Tampa Bay – Florida.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!