Pogba: Govorice niso pomembne, vse je jasno

Premier Liga 14. Dec 202013:31 0 komentarjev
Michael Regan/Getty Images

Francoski vezist Paul Pogba je dejal, da je povsem posvečen obveznostim pri Manchester Unitedu, ter hkrati dodal, da to ne sme priti pod vprašaj navkljub besedam njegovega agenta, da se v klubu ne počuti dobro.

Paul Poba je odigral vseh 90 minut manchesterskega mestnega derbija, ki je v soboto na Old Traffordu ponudil nogometno predstavo brez zadetkov.

Francoski zvezdnik se je po velikem derbiju oglasil na Instagramu. “Vedno sem se boril in vedno se bom za Manchester United, svoje soigralce in navijače. Govorice niso pomebne. Prihodnost je daleč, pomembna je sedanjost in jaz sem 100 odstotno posvečen svoji sedanosti. Vedno močni in združeni! Vse je jasno med menoj in klubom in to se nikoli ne bo spremenilo. Ko ne veste, kaj se dogaja znotraj, o tem ne govorite,” je zapisal Pogba, ki ga mediji v največji meri povezujejo s povratkom v Juventus.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!