RVP o ponudbi Arsenala: Kakšne finance, želim trofejo

Premier Liga 12. Dec 202010:53 0 komentarjev
Shaun Botterill Getty Images Sport

Legendarni nizozemski napadalec Robin van Persie se je spomnil trenutka, ko se je odločil, da po dolgih letih v majici Arsenala zamenja klubsko okolje in se preseli v vrste enega od najhujših rivalov topničarjev, Manchester United.

Začutil sem, da ekipa ne gre naprej, jaz pa sem želel osvajati trofeje. Prva možnost je bila, da zapustim Anglijo, Juventus je poslal ponudbo. Toda pri Arsenalu so me želeli zadržati, predsednik mi je kazal grafe o stabilnem finančnem stanju kluba. Vendar mene to ni zanimalo, želel sem samo naslov v Premier ligi. Ko se je oglasil Sir Alex Ferguson, za mene ni bilo dvoma, da je prestop v Manchester United pravilna odločitev,” je razkril Robin van Persie.

Nizozemec je za Arsenal v osmih letih odigral 194 tekem in dosegel 96 golov. V tem času je osvojil samo Pokal FA in Community Shield ter igral v finalu Lige prvakov. Po prestopu v Manchester United je že v prvi sezoni osvojil tako željeni naslov v Premier ligi.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!