Wolverhampton se zanima za Luko Jovića

La liga 27. Dec 202017:08 0 komentarjev
REUTERS/Juan Medina

Bolj kot ne je jasno, da bo Luka Jović zapustil Real Madrid. Za Srba sta se že pred časom ogrela italijanski Milan in njegov bivši klub Eintracht Frankfurt. Sedaj je na 23-letnega napadalca "oko vrgel" tudi klub iz Molineuxa.

Wolverhampton je trenutno na 12. mestu v Premier ligi. Nuno Espirito Santo ima v zadnjem času ogromno problemov v napadu, saj že dalj časa ne more računati na prvega strelca ekipe Raula Jimeneza. Mehičan si je na tekmi z Arsenalom poškodoval lobanjo in še vedno ni jasno, kdaj se bo lahko vrnil na nogometne zelenice.

Volkovi so alternativo za Jimeneza kot kaže našli v napadalcu Real Madrida.

Jović se je pri Realu znašel v popolni nemilosti Zinedina Zidana. V aktualni sezoni je v La ligi na terenu prebil zgolj 149 minut, dosegel ni niti enega gola.

Beli balet je sicer leta 2019 za Jovića odštel kar 60 milijonov evrov, a kot se je hitro izkazalo, je bila ta investicija zgrešena.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!