Armada: "Matjaž Kek človek s hrbtenico!"

Getty Images

Navijači Rijeke so več ali manj združeni v razmišljanju, da bi moral Matjaž Kek ostati na klopi njihovega priljubljenega kluba in da on vsekakor ni največji problem, ki ga ima trenutno klub.

Po porazu kluba z Gorico (1:2) je nekdanji (in morda bodoči?) selektor slovenske izbrane vrste podal odstopno izjavo, ki pa so jo v klubu sprejeli z mešanimi občutki. Navijači organizirane skupine Armada so ga pred stadionom prosili naj ostane in nadaljuje z mladinci, a se jim je le zahvalil ter dejal, da ne more in naj ga razumejo.

Za reški časnik Novi list je na to temo spregovoril predsednik Armade, Dejan Božić“Kek je človek s hrbtenico in dostojanstvom, ki ima svoje stališče in svoj obraz. To je pokazal tudi tako, da je po tekmi v Gorici prišel do nas. Rijeka je klub brez vodje na igrišču, brez volje in brez žara. Če mislijo igralci nadaljevati na takšen način in posredno vplivati na Kekovo slovo, bomo tudi mi v Armadi izrazito proti takšnemu obnašanju.”