Real Madrid za nadarjenega Hrvata Dinamu nudi milijone

Nogomet 3. Jun 202117:27 0 komentarjev
Ivan Šaranić (v temnem dresu) velja za izredno nadarjenega nogometaša. (Foto: Guliver Images)

S trinajstimi zadetki najboljši strelec mlade ekipe zagrebškega Dinama Ivan Šaranić se je znašel pod drobnogledom slovitega Reala iz Madrida.

Kot poročajo Sportske novosti, se utegne Luki Modriću pri Realu Madridu že kmalu pridružiti nov Hrvat. Kraljevi klub naj bi se ogrel za nadarjenega člana Dinama iz Zagreba Ivana Šaranića, ki igra na položaju napadalnega vezista, dobro pa se znajde tudi na krilu.

Mladi nogometaš je letos že nastopil za člansko zasedbo hrvaških prvakov in s 17. leti in sedmimi meseci postal najmlajši debitant Zagrebčanov v nedavno zaključeni sezono. Zaigral je na štirih tekmah, v statistiko pa vpisal asistenco.

Šaranić je sicer tudi član mlade hrvaške reprezentance do 19 let in hkrati rekorder Dinamove šole po doseženih zadetkih med vezisti. V 87 nastopih za klub in reprezentanco do 15 in 19 let je namreč dosegel že 87 zadetkov.

Kot dodajajo pri Sportskih novostih se mladenič s tako bleščečo statistiko uvršča med najbolj nadarjene nogometaše Dinama, zaradi česar sta zanimanje med drugim že pokazala Barcelona in Real Madrid. Slednji naj bi bil zanj hrvaškemu prvaku pripravljen ponuditi kar 10 milijonov evrov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!