Nova okrepitev za Celjane, našli so jo v Mariboru

Nogomet 17. Jun 202118:49 > 18:51
FOTO: nk-celje.si.

Nogometaši Celja so predstavili še četrto okrepitev v tem tednu pred začetkom nove sezone. V Celje se je preselil 18-letni mladinec Maribora Nejc Ajhmajer.

Po Kevinu Žižku, ki je prišel iz Mure, Tjašu Begiću iz Gorice in vratarju Florijanu Raduhi so lanskoletni prvaki iz Celja danes moštvo okrepili še z Nejcem Ajhmajerjem.

Dozdajšnji mladinec Maribora je s Celjani, ki bodo imeli v novi sezoni pod vodstvom Agrona Šalje očitno zelo visoke cilje, podpisal triletno pogodbo.

”Vesel sem, da sem prišel v NK Celje. Klub ima visoke ambicije in ponuja poligon za dokazovanje in napredovanje mladim nogometašem, saj je tukaj uspelo že številnim. Prepričalo me je kvalitetno celjsko delo z mlajšimi, veseli me tudi sodelovanje s trenerjem Agronom Šaljo in preostankom ekipe. Pripravljen sem na trdo delo, s katerim želim celjski upravi vrniti izkazano zaupanje,” je po podpisu pogodbe povedal nogometaš, ki je kariero začel v Jarenini, v Maribor pa se je preselil s 15 leti.

V članski ekipi Maribora Ajhmajer ni zaigral, v prejšnji sezoni pa je v prvi mladinski ligi za Maribor v enajstih nastopih dosegel štiri gole. V Celju naj bi igral za člansko in mladinsko ekipo.