Olimpija do prve zmage v sezoni

Prva liga 28. Sep 202015:55 > 16:04
NK Olimpija Ljubljana

Nogometaši Olimpije so na tekmi 5. kroga PLTS premagali Domžale in tako prišli do sploh prve zmage v novi sezoni.

Skenderjevi varovanci so povedli že v 4. minuti, ko je kazenski strel realiziral Đorđe Ivanović. Domžalčani so izenačili le 4 minute kasneje prek Janeza Piška.

V 19. minuti je bivši nogometaš Partizana Ivanovič znova zatresel nasprotnikovo mrežo, vodstvo zmajev pa je le 10 minut kasneje podvojil njegov rojak Bosić in tako postavil izzid polčasa.

Damjan Vuklišević je v 72. minuti znišal zaostanek “rumene družine” na 3:2. Ljubljančani so nato tekmo pripeljali do konca in se veselili prve zmage v sezoni.

Olimpija je trenutno v prvenstvu s petimi točkami na 6. mestu. Domžale zasedajo 4. mesto.