Jani Žilnik novi športni direktor Celja

Prva liga 7. Jun 201718:09 > 18:21
NK Celje

Pri Celjanih, ki so s koncem sezone prekinili vezi z ukrajinskimi investitorji, so že predstavili prve spremembe pred prihajajočim tekmovalnim letom. Zaenkrat novic o igralskem kadru še ni, je pa prišlo do menjave v klubskih pisarnah.

Nogometaši Celja so zaenkrat še na počitku, v klubskih pisarnah pa je že zelo živahno. Odgovorni se že dogovarjajo vse potrebno okrog sestave članskega moštva, za katero bo odgovoren nov športni direktor. Spasoja Bulajića je zamenjal Jani Žilnik.

Velenjčanu Bulajiću se pogodba s celjskim klubom izteče s koncem junija, upravni odbor pa se je odločil, da podaljšanja ne bo. “Upravni odbor se je odločil, da naloge športnega direktorja zaupa Janiju Žilniku, ki bo ostal tudi vodja akademije. Na ta način bo vezni člen med nogometno šolo in člansko ekipo. Če želimo normalno delovati naprej, in seveda si tega želimo, smo prisiljeni združevanja funkcij,” je za klubsko spletno stran dejal poslovni direktor NK Celje Zoran Podkoritnik. Člansko moštvo priprave na novo sezono začenja 15. junija.