Pečečnik bi se vrnil na klubsko sceno

Prva liga 16. Jun 201721:02 > 21:09
Getty Images

Po poročanju EkipeSN naj bi se nekdanji predsednik Interblocka Joc Pečečnik utegnil vrniti v slovenski klubski nogomet. Po nekaterih informacijah se spogleduje s sodelovanjem z novim prvoligašem iz Ankarana.

Navkljub govoricam, da naj bi Ankaran združil moči s koprskim prvoligašem, ki ni dobil licence za nastopanje v prvi ligi, se zdi, da bo novopečeni prvoligaš iz slovenske Obale ostal na samostjoni poti. Na klopi ostaja prekaljeni trenerski maček Vlado Badžim, ki je nekoč vodil tudi ekipo iz pristanišča, na igrišču pa naj bi priložnost dobili predvsem mladi in nadarjeni igralci.

Če bodo na igrišču v glavnih vlogah še neuveljavljeni obrazi, naj bi vodilni možje Ankarana k sodelovanju poskušali privabiti uglednega poslovneža, ki je v preteklosti že pustil viden pečat na slovenskem prvoligaškem prizorišču. Šlo naj bi za Joca Pečečnika, ki je imel velike načrte z Interblockom, kasneje pa neslavno končal svojo zgodbo. Ob Pečečniku se Ankaran spogleduje tudi z Borisom Vargasom, ki se je pred dnevi dokončno razšel z velenjskim prvoligašem, še piše EkipaSN.