Zmaji po polomu pripeljali novo okrepitev

Prva liga 12. Jul 201713:58 > 14:03
NK Olimpija Ljubljana

Potem ko so neslavno in ekspresno končali z nastopi v letošnjih evropskih pokalih, pri Olimpiji krepijo svoje vrste. Naslednji novinec v zmajevem gnezdu je Dario Čanđija.

Dario Čanđija se najbolje znajde v zvezni vrsti in bo v Ljubljani igral kot posojeni igralec Rijeke. Hrvat bo v Stožicah igral eno leto z možnostjo odkupa.

Čanađija je bil član vseh hrvaških mladinskih reprezentanc, v svoji karieri pa je kot posojen igralec Rijeke igral še za Slaven Belupo in italijansko Spezio. Lani je za Rijeko odigral 24 prvenstvenih tekem, 4 pokalne in eno v kvalifikacijah za Evropsko ligo.

Srečen sem, ker sem prišel v Ljubljano. Veliko lepih stvari sem slišal o klubu in mestu. Upam, da se bom hitro prilagodil in da bo moštvo igralo dobro,” ob prihodu v Ljubljano pravi Čanađija, ki se veseli sodelovanja s hrvaško legendo Igorjem Bišćanom: “Ko sem bil manjši, sem ga gledal po televiziji, zdaj pa bom sodeloval z njim. To bo velika čast. Upam, da se bom od njega veliko naučil.”