Vršič se je vrnil v Maribor!

Prva liga 29. Avg 201717:07 > 17:13
NK Maribor

Kar se je pred dnevi zdelo nemogoče, se je uresničilo. Dare Vršič ni uspel najti novega delodajalca, zato je podpisal novo dveletno pogodbo z Mariborom.

Naj spomnimo, Vršič po koncu lanske sezone z državnimi prvaki ni želel podaljšati pogodbe, saj si je želel boljšega, predvsem pa finančno ugodnejšega izziva v tujini.

Bil je na pragu Cipra, Rusije, Turčije, a mu ni uspelo. Po mariborski uvrstitvi v Ligo prvakov pa si je očitno premislil. Iz vrst državnega prvaka so danes sporočili, da je nekdanji slovenski reprezentant novi/stari član vijoličastih.

“Dare, dobrodošel nazaj v nogomet in NK Maribor. Vse besede in pridige so zdaj odveč. Želim mu, da se čim prej vključi v novo zgodbo in pokaže tisto, kar vsi mi pričakujemo od njega. Sezona je dolga, do decembra bomo skupaj odigrali 36 tekem in ne glede na našo novo zgodbo bomo potrebovali talent in navdih,” je pojasnil športni direktor Zlatko Zahovič.

Vršič pa je ob vrnitvi za klubsko spletno stran povedal: “Storil bom vse, da bi prispeval svoj delež k novim uspehom. V življenju kdaj povlečemo napačno potezo, jaz sem naredil življenjsko napako, zato je moja zahvala klubu ob našem novem dogovoru še večja.”

Zelo zanimivo bo videti, kako se bodo odzvali mariborski navijači. Je na obzorju mariborska “afera Kronaveter”?