Za Domžale proti Udineseju prvič igral tudi Ibraimi

Prva liga 7. Okt 201722:56 > 23:06
NK Domžale/Twitter

Domžalčani so danes na prijateljski tekmi remizirali z Udinesejem (1:1). V rumenem dresu je prvič nastopil občasni makedonski reprezentant Agim Ibraimi, barve Domžal pa je branil tudi Andraž Kirm.

Makedonec s slovenskim potnim listom, ki je v 1. SNL nastopal za Olimpijo, Nafto in Mariborom, je odigral 64 minut in dokazal, da je pripravljen na najhujše napore.

Na prijateljskih tekmah lahko igra, na prvenstvenih pa še ne, saj mu vodstvo tekmovanja še ni odobrilo registracije. Vodstvo Domžal si prizadeva, da bi uredil papirje in prejel dovoljenje za nastop do sobote, ko Domžale v prvenstvu igrajo proti Ankaranu.

Prvič se je predstavil jamajški napadalec Shamar Nicholson, po slabem desetletju pa je domžalski dres oblekel tudi nekdanji slovenski reprezentant Andraž Kirm. Ljubljančan s statusom prostega igralca išče novega delodajalca.

V 3. minuti je Domžale povedel v prednost Tilen Klemenčič. Slovenskim pokalnim zmagovalcem se je nasmihala odmevna zmaga, a je Udinese, dolgoletni član italijanske prve lige, v 69. minuti le izenačil. prek Rodriga De Paula