Olimpija pripeljala nekdanjega srbskega reprezentanta

Prva liga 10. Feb 201819:07 > 19:16
NK Olimpija Ljubljana

Olimpija se je pred nadaljevanjem prvenstva okrepila z nekdanjim srbskim reprezentantom Draganom Mrđo.

Dragan Mrđa je zadnje tri sezone in pol igral na Japonskem, kjer je bil član Omije Ardije in drugoligaša Shonan Bellmare. Na 89 tekmah je dosegel 34 zadetkov. Pred odhodom v Azijo je igral za Crveno zvezdo, Lierse Himki, Vojvodino in Sion. Med letoma 2008 in 2014 je za srbsko reprezentanco zbral 14 nastopov ter dosegel dva gola.

Imel sem kar nekaj možnosti, a sem se po konkretnih pogovorih odločil za Olimpijo. Ljudje v klubu so mi predstavili svoj projekt, nasploh pa me veseli, da je klub od prihoda Milana Mandarića resen kandidat za osvajanje lovorik. Prav to me je prepričalo v prestop v Ljubljano, saj želim v maju dvigniti dve lovoriki,” je klubsko spletno stran povedal Mrđa.

Mrđa se je soigralcem že pridružil v pripravljalni bazi v turškem Beleku, prvič pa bi lahko zaigral že v nedeljo, ko se bodo Ljubljančani pomerili z beloruskim Dinamom iz Minska.