Nov nogometaš v vrstah Olimpije

Prva liga 15. Feb 201818:18 > 18:21
NK Olimpija Ljubljana

Potem, ko se saga okoli prestopa Alexandra Cretuja še ni končala je Olimpija danes sporočila, da je podpisala pogodbo z Rijadom Kobiljarem.

Z novim vezistom bodo v nadaljevanje Prve lige Telekom Slovenije krenili tudi Ljubljančani. Zmajem se je pridružil bosansko-hercegovski nogometaš Rijad Kobiljar, ki je zeleno-belim obljubil dveinopolletno zvestobo.

Enaindvajsetletni napadalni vezist je zrasel v Združenih državah Amerike, pred dvema letoma pa se je vrnil v Bosno in Hercegovino. Najprej je bil član Sarajeva, pred selitvijo v vrste Zrinjskega pa je branil barve Travnika in Olimpika, mostarski klub pa ga je poleti posodil GOŠK Gabeli. Kobiljar je za hercegovsko zasedbo odigral 16 prvoligaških srečanja, dosegel pa en zadetek.

»Najprej bi se rad še enkrat zahvalil predsedniku Milanu Mandariću in vsem ostalim v klubu za zaupanje. Dal bom vse od sebe, da bom izpolnil vsa pričakovanja,« je po podpisu pogodbe povedal Kobiljar.