Na Areno Z'Dežele se seli bratranec Vedada Ibiševića

Prva liga 18. Jul 201812:49 > 12:54

Celjski nogometni prvoligaš se je dva dni pred začetkom nove tekmovalne sezone v konici napada okrepil z 20-letnim Elvirjem Ibiševićem, ki ima poleg bosanskega tudi ameriški potni list.

188 centimetrov visok napadalec je s celjskim prvoligaškem sklenil triletno pogodbo, do 31. maja 2021, so sporočili iz celjskega kluba. Elvir Ibišević je bratranec Vedada Ibiševića, bosanskega reprezentanta, ki igra za Hertho.

V ZDA je nosil dres ekipe Omaha Mavericks, ekipe univerze Nebraska Omaha, pogodba s Celjem pa je njegova prva profesionalna.

Bil je tudi član izbrane vrste Združenih držav Amerike do 17 let, vpisal pa je tudi en nastop v dresu članske reprezentance Bosne in Hercegovine, ko je 28. januarja dobil priložnost na prijateljski tekmi z ZDA.