Radomljani v iskanju novega trenerja

Prva liga 14. Nov 201615:29 > 15:38
Rok Zore

Uprava nogometnega kluba Kalcer Radomlje se je odločila, da se dosedanjemu trenerju Janezu Žilniku zahvali za sodelovanje. Žilnik je na klopi Radomljanov prvič sedel na tekmi sredi avgusta v okviru 6. kroga v Kopru. Od kluba se poslavlja tudi dolgoletni pomočnik trenerja prve ekipe, Gregor Mohar.

Čeprav je ekipi pod vodstvom omenjenih trenerjev uspelo nadgraditi določene elemente in delno popraviti vtis na igrišču, je v zadnjem času prevečkrat prihajalo do različnih pogledov na nadaljnji razvoj kluba in predvsem delovanje prve ekipe. To je tudi glavni razlog za odločitev o prekinitvi sodelovanja. Predsednik Radomljanov Matjaž Marinšek se je obema v svojem imenu in imenu kluba zahvalali za korektno sodelovanje in jima zaželel veliko uspeha in več športne sreče pri njunih prihodnjih izzivih.

Do konca jesenskega dela bo ekipo vodil dosedanji drugi pomočnik trenerja, Dave McDonough, Radomljane pa čakata še obračuna z Mariborom in Olimpijo v Domžalah, gostovali pa bodo pri Rudarju, Domžalah in Gorici. Ta čas bodo v klubu izkoristili za izbiro novega trenerja, prevetritev ekipe v skladu s finančnimi zmožnostmi ter seveda čim boljšo pripravo na spomladanski del prvenstva.