Slobodan Grubor se vrača v Kidričevo!

Prva liga 13. Jun 201910:41 > 10:44
NZS

Včeraj so priprave na novo sezono pričeli tudi v Kidričevem. Nogometaši Aluminija so dočakali tudi naslednika Oliverja Bogatinova, ki pa ga je nasledil njegov predhodnik. Na Štajersko se je vrnil Slobodan Grubor.

Rečan z avstrijskim državljanstvom je rdeče vodil v letu 2017, med zimskim premorom sezone 2017/18 pa ga je zamenjal prav Oliver Bogatinov. Slobodan Grubor je bil v vmesnem času pomočnik Zorana Barišića pri ljubljanski Olimpiji, zdaj bo znova sedel na klopi Aluminija. Novi-stari strateg je danes s svojimi varovanci opravil prvi trening.

“Vesel sem, da se vračam v Kidričevo, saj je to potrditev, da sem pustil dober pečat. Moja prednost je, da že poznam tukajšnje ljudi in okolje, v katerem sem se počutil dobro, ter delovanje kluba, ki se je v tem času organizacijsko nadgradil. Želim nadaljevati s filozofijo kluba in dvigniti ekipo na višji nivo. Čaka nas veliko trdega dela za prihodnost in verjamem, da bo naše sodelovanje dobro, kot je bilo že takrat,” pravi Grubor.

Klub v prihajajoči sezoni pričakuje nadaljevanje kakovostnega dela članske selekcije in nadgradnjo na področjih, ki utrjujejo mesto stabilnega prvoligaša, so še sporočili iz Kidričevega.