Evropa utrudila Domžalčane, Tabor do treh točk

Prva liga 4. Avg 201919:24 > 19:35

Sežanski prvoligaš je prišel do drugega svežnja treh točk v tekoči sezoni. Tabor je bil doma z 2:1 boljši od "rumene družine", ki je prikovana na dno prvenstvene razpredelnice.

Sežančani so srečanje začeli na najboljši možen način ter zadeli že v deseti minuti. Po udarcu s kota se je ob “sveči” v kazenskem prostoru najbolje znašel Antonio Azinović in načel mrežo gostov.

Domžalčani, ki si več kot očitno še niso opomogli od izpada iz evropskega tekmovanja, so že nekaj minut kasneje drugič pobrali žogo iz mreže. Po sijajnem protinapadu je prvenec v slovenski prvoligaški druščini postavil Predrag Sikimić.

V drugem polčasu so prevladovale Domžale, rumeni pa so do gola prišli šele v 75. minuti, ko je po kotu z glavo zadel Tilen Klemenčič. Za kaj več je zmanjkalo časa in energije. Domžale so po štirih krogih tekmovanja z eno točko na dnu lestvice.