Balkovec pred vrati nizozemskega prvoligaša!

Prva liga 17. Jan 201710:37 > 10:49

Za Belokranjca v vrstah Domžal se je odkrito zanimala Olimpija, a so Domžale zanj zahtevale preveč, vseeno pa se zdi, da levi bočni branilec zapušča Domžale. Po naših informacijah bodo Domžalčani že danes potrdili prodajo nizozemskemu Den Haagu.

22-letnik, ki je svojo kariero začel pri Beli krajini, a že kot kadet prestopil v Domžale, ima za seboj izjemno pol sezono. Po odhodu Dejana Trajkovskega v Twente, se je zacementiral v prvi postavi dvakratnih državnih prvakov, zbral kar nekaj asistenc, dosegel pa tudi dva čudovita gola iz prostega strela.

Ni čudno, da se je zanj najprej ogrela ljubljanska Olimpija, ki je poslala ponudbo v višini 150 tisoč evrov, kar pa ni zadovoljilo zahtev domžalskega športnega direktorja Mateja Oražma. Očitno so z razlogom zavrnili omenjeno ponudbo, saj je v teh dneh na domžalski naslov prišla ponudba, ki je težka skoraj pol milijona evrov!

To je poslal še en nizozemski prvoligaš ADO Den Haag, ki trenutno leži na 14. mestu na lestvici. Prestop naj bi bil realiziran že danes, tako da spremljajte našo spletno stran.

Balkovec bo najprej verjetno posojen, tako kot Trajkovski, kasneje pa bo tudi dokončno postal član nizozemskega kluba.

V kolikor bo do prestopa prišlo, bi Balkovec lahko debitiral proti Ajaxu, s katerim se bo Den Haag pomeril konec tega meseca.