Dončić in Triglav vsak svojo pot

Prva liga 23. Sep 201910:12 > 10:13
NK Triglav

NK Triglav Kranj in trener Dejan Dončić sta si segla v roke in se sporazumno razšla. 46-letni Ljubljančan je klub prevzel pred začetkom minule sezone, z njim izpolnil rezultatski cilj, po 10 kolih novega državnega prvenstva pa se poslavlja s klopi Orlov, so sporočili iz gorenjskega prvoligaša.

V dani situaciji smo se vse vpletene strani strinjale, da je to korak, ki mora biti narejen. Dejanu se iz srca zahvaljujemo za vse, kar je storil v Triglavu in tega ni bilo malo. V Kranju je pustil močan pečat, odločno pomagal klubu na še višjo raven in izpolnil zastavljene cilje v minuli sezoni. Skupna zgodba je bila zastavljena na zdravih temeljih in z jasno vizijo, a se je na tej točki zaključila. V prihodnje mu želimo ogromno sreče in uspehov,” je ob razhodu z Dejanom Dončićem za uradno spletno stran Triglava dejal športni direktor Siniša Brkič.

Vodstvo Triglava bo nemudoma začelo pogovore z morebitnimi nasledniki na mestu glavnega trenerja, do nadaljnjega pa bo ekipo vodil dosedanji pomočnik trenerja.