VIDEO – SK SPECIAL: Dino Hotić

Prva liga 11. Apr 202011:28 > 11:35
Sportklub Slovenija

Predstavljamo vam nov pogovor iz karantene. Tokrat je naš gost nekdanji član Maribora Dino Hotić, ki je januarja prestopil k belgijskemu Cercle Bruggu. Z nekdanjo 10-ko Maribora se je pogovarjal Matic Burazer.

Sezona 2019/2020 je bila za 24-letnika prelomna. Dobro formo iz prejšnjih let je v prvi polovici te sezone še nadgradil in postal gonilna sila Maribora. Z odličnimi igrami si je priigral prvi prestop na tuje. Januarja se je za milijonsko odškodnino preselil v Belgijo in si nadel dres Cercle Brugga.

Hotić si je z novim klubom še pred pandemijo koronavirusa zagotovil obstanek v ligi, v tej sezoni pa dosegel še en mejnik. Še kot član Maribora je namreč debitiral v dresu reprezentance Bosne in Hercegovine.

Prisluhnite pogovoru s Hotićem, ki je razkril veliko zanimivosti iz preteklosti, hkrati pa se zazrl v prihodnost.