Zaho v Koper? "Trenutno mi je prelepo"

Prva liga 14. Maj 20209:34 > 9:37
NK Maribor/Facebook

Potem ko je NZS predčasno zaljučila tekmovanje v 2. SNL in odločila, da v elitni razred slovenskega nogometa napreduje Koper, so na Bonifiki hitro napovedali, da bodo še dodatno okrepili svoje vrste.

“Želimo si, da se vrnejo Domen Črnigoj, Matej Palčič in Maks Barišić. To so prvi trije, s katerimi se bomo poskušali dogovoriti za vnovično sodelovanje. Vem, da ne bo lahko, ampak želja je tako velika, da verjamem, da bi bili lahko uspešni,” je želje kluba iz Bonifike razkril predsednik Ante Guberac.

Hitro so se pojavile novice, da Koprčani razmišljajo tudi o krepitvi kadrovske strukture. Namigovalo se je celo na prihod nekdanjega športnega direktorja Zlatka Zahovića. “Počaščen sem. Ampak. Trenutno mi je prelepo. Brez nogometa se počutim odlično,” je najboljši strelec v zgodovini slovenske nogometne reprezentance v pogovoru za EkiposSN zavrnil tovrstne govorice in hitro dodal, da je slovenski nogomet s povratkom Kopra v prvo ligo dobil veliko okrepitev: “To je najboljša novica, ki sem jo slišal od začetka krize s koronavirusom. Maribor, Olimpija, Mura, Koper … To je to! To je klasika, to so tradicionalni klubi, ki jih slovensko prizorišče potrebuje.”