Finale Pokala prvič na Brdu in znova na Sportklubu!

Prva liga 25. Maj 202012:51 > 12:56
NZS.si

Nogometno leto 2020 bo v marsičem posebno, del te posebnosti pa bo deležen tudi Pokal Slovenije. Zaključek tekmovanja bo zaradi posledic epidemije COVID-19 odigran po skrajšanem programu, tekme polfinala in finala pa bodo odigrane v NNC Brdo. Finale 24. 6. ob 17:30 - vse tekme V ŽIVO na Sportklubu.

Povezano

Prvi polfinalni obračun je na sporedu v torek, 9. junija, ob 17.30, ko bomo pospremili prvoligaški obračun. Za finalno vstopnico se bosta pomerila Aluminij in Mura, črno-beli pa bodo zaradi dveh prvenstvenih porazov proti Kidričanom vsekakor še dodatno motivirani. Mura je sicer v četrtfinalu izločila Domžale, Aluminij pa je bil boljši od Kopra.

Drugi polfinalni par prinaša drugoligaški obračun. V sredo, 10. junija, ob 17.30 se bosta pomerili ekipi Kalcer Radomlje in Nafta. Lendavčani so bili v četrtfinalu boljši od velensjega Rudarja, mlinarji pa so presenetili letošnji hit v PLTS, Celje.

V spremenjenem formatu zaključka letošnjega pokala v polfinalu ne bo povratnih tekem, finalni obračun pa bo na sporedu 24. junija, ob 17.30.

Sportklub bo tudi v tej sezoni prenašal vse zaključne obračune Pokala Slovenije, kot ste že vajeni, pa bomo za vas pripravili tudi izredno zanimive studijske dele, ki bodo po tekmi podkrepljeni tudi z odzivi iz vseh ekip.

Pokal Slovenije, Nacionalni nogometni center Brdo:
1. polfinale, 9. junij, 17.30:
NK Aluminij – NŠ Mura

2. polfinale, 10. junij, 17.30:
Kalcer Radomlje – NK Nafta

Finale, 24. junij, 17.30