Jan Repas je novi član Maribora!

Prva liga 30. Jun 202016:37 > 16:43
Domžale/Facebook

NK Maribor je v svoje vrste zvabil enega izmed najbolj talentiranih slovenskih nogometašev.

Ekipa24.si

Nogometni klub Maribor je danes predstavil svojo najnovejšo okrepitev, Jana Repasa. Repas bo vijoličasti dres oblekel po ne najbolj uspešni triletni avanturi pri francoskem Caenu. 23-letni vezist se je sicer zelo zgodaj uveljavil v majici Domžal in zato prišel do odmevnega prestopa v francosko Ligue 1. Tudi pri Caenu je solidno začel, nekaj časa dokaj redno igral v francoski prvoligaški druščini in se prebil celo do dresa z državnim grbom, potem pa nenadoma skoraj povsem poniknil. V treh letih je za Caen zbral 31 nastopov. Potem ko se mu je pred kratkim iztekla pogodba, je dobil klic iz Maribora in se odločil za vrnitev v domovino.

»Ko sem prejel vabilo iz NK Maribor nisem niti za hip okleval!« je danes ob predstavitvi v vijoličnem dresu dejal Repas, ki se bo treningom svoje nove ekipe pridružil že jutri.