Celjani le remizirali z Aluminijem, Bravo na vrhu PLTS

Prva liga 29. Avg 202022:59 > 23:15
PLTS

Aktualni državni prvaki so brez zmage ostali tudi na drugi prvenstveni tekmi. Tekma v Kidričevem se je končala brez zadetkov.

Aluminij je danes odigral prvo tekmo v letošnji sezoni. Šumarji so sicer bili v podrejenem položaju, a so iztržili točko proti Celju, ki tudi po drugem krogu ostaja brez prvenstvene zmage.

Kosičevi fantje bodo prvo zmago v sezoni lovili po reprezentančnem premoru. 12. 9. na Stadion Z’Dežele prihajajo Domžale. Istega dne bo Aluminij gostoval v Sežani.

Bravo je na domačem terenu premagal Gorico in tako skočil na prvo mesto na prvenstveni lestvici. Ljubljančani so edini, ki se lahko pohvalijo z dvema zmagama.

Bravo je v vodstvo popeljal Sandi Ogrinec v 33. minuti. Vodstvo Grabičevih fantov je v 58. minuti podvojil David Brekalo. Igralničarji so se v tekmo vrnili le 3 minute kasneje, ko je v polno meril Hodžić, a isti nogometaš je nato 2 minuti kasneje dosegel avtogol. KOnčnih 4:1 je postavil Kancilija.