Burgić ni več športni direktor Gorice

Prva liga 14. Sep 202012:16 > 12:18
ND Gorica

Iz tabora Gorice so v ponedeljek sporočili, da Miran Burgić ni več športni direktor tega primorskega prvoligaša.

Miran Burgić je lani po izpadu iz 1. SNL v ND Gorica prevzel mesto športnega direktorja. Delo je prevzel v zahtevnem trenutku, ko je bilo potrebno ekipo na novo sestaviti in motivirati za ponovno uvrstitev v 1. SNL. Cilj je bil dosežen in s tem se je njegovo delo zaključilo. Glede na letošnje spremenjene pogoje zaradi epidemije in s tem povezanim hitrim začetkom nove sezone, se je Miran strinjal in odločil, da pomaga še pri kadrovanju za novo ekipo, ki bo igrala v 1. SNL,” so zapisali pri novogoriškem klubu.

Goričani so ob tem dodali, da klub spoštuje njegovo odločitev in se mu zahvaljuje za pomembno vlogo, ki jo je v tem obdobju odigral v maloštevilčni ekipi vodstva kluba. (vir: nzs.si)