Ranko Stojić še drugič zapušča Olimpijo?

Prva liga 28. Mar 201721:43 > 21:47
NK Olimpija Ljubljana

Predsednik Zmajev Milan Mandarić je še drugič prekinil sodelovanje s športnim direktorjem Rankom Stojićem, saj ni obrodilo sadov, poroča spletni portal Nogomania. Razlog tiči tudi predvsem v katastrofalnem drugem delu letošnje sezone.

NK Olimpija/Facebook

Ranko Stojić, ki se je po slovesu športnega direktorja Nenada Protege v klub vrnil lani jeseni, je med zimskim prestopnim rokom v klub pripeljal številne okrepitve iz tujine, ki pa so doslej pokazale bore malo.

Nogomania piše, da se je očitno predsednik kluba Milan Mandarić, ki se je za nekaj časa umaknil iz javnosti, v minulih dneh temeljito pretehtal vse skupaj. Stojićeva pozicija naj bi bila sila negotova že, ko je Mandarić za trenerja ponovno ustoličil Marijana Pušnika. Slednji je moral prvič oditi predvsem zato, ker nista našla skupnega jezika s Stojićem.