Hiter odziv Olimpije o govoricah povezane s Stankovićem

Nogomet 17. Apr 202115:24 0 komentarjev
Goran Stankovič Milan Mandarić
NK Olimpija Ljubljana

Po poročanju EkipaSN so trenerju Olimpije Goranu Stankoviću šteti dnevi. V ljubljanskem klubu so se na to poročanje hitro odzvali. Njihov zapis objavljamo v celoti.

“V NK Olimpija Ljubljana smo se dolžni odzvati na današnja poročanja športnega portala Ekipa SN, kjer zapisujejo, da klub ne zaupa glavnemu trenerju Goranu Stankoviću in da je »že današnje gostovanje v Novi Gorici zanj lahko usodno«.

Zgoraj zapisana poročanja ne držijo, prav nasprotno. Goran Stanković ima s strani vodstva kluba polno podporo in zaupanje. Slednjo si je pridobil z dvigom ekipe in motiviranim delom. Klub verjame, da bo Goran s člansko ekipo še naprej dobro sodeloval in jih ob koncu sezone pripeljal do novega naslova državnih prvakov.

Danes se na tekmo v Gorico tako odpravljamo po nove tri točke. Ekipi želimo, da na igrišču tudi tokrat pokaže svoje zeleno srce in s Stankovićem na čelu v Ljubljano pripelje novo zmago.”

Olimpija bo sicer v vsakem primeru ostala na prvem mestu lestvice, potem ko je Maribor v petek v Kidričevem proti Aluminiju prišel samo do točke (0:0).

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!