Jernej Javornik novi trener Roltek Doba

Nogomet 6. Jan 202110:24 0 komentarjev
Jernej Javornik
NK Domžale

Jernej Javornik bo ob vlogi vodje Mladinskega nogometnega centra Domžale po novem opravljal še vlogo glavnega trenerja pri drugoligašu iz Doba.

S tem se še krepi sodelovanje med NK Domžale in NK Roltek Dob, kjer bo v prihodnje zaigralo še več mladih in nadarjenih članov rumene družine.

Jernej Javornik je vodenje MNC Domžale prevzel leta 2017, še pred tem pa je sedel na klopi velenjskega Rudarja in tudi Roltek Doba. 45-letnik je trenersko kariero začel leta 2008, ko je bil v Domžalah pomočnik Roberta Pevnika.

Javornik bo v Dobu zamenjal Simona Sešlarja, ki je tretjo ekipo 2. SNL zapustil po ponudbi Celja, kjer je prevzel mladinsko selekcijo.

Športni direktor Domžal Matej Oražem: “Jernej Javornik je z novim letom prevzel vodenje članske ekipe NK Roltek Dob, še naprej pa ostaja aktivno vpet v delovanje naše Akademije, kjer bo tudi v prihodnje izvajal strokovni nadzor nad delom. S to potezo naše sodelovanje z Dobom še dodatno poglabljamo, saj obe strani vidita in čutita, da se skupaj premikamo v pravo smer. Z združitvijo najmlajših selekcij smo že uspeli omogočiti kvalitetne treninge večjemu številu otrok kot v prejšnjih letih, s strokovnim usposabljanjem trenerjev NK Dob izboljšujemo pogoje in način dela pri naših najbližjih sosedih in tako skupaj vztrajno napredujemo.

Jernej se bo v Dobu pridružil Dejanu Miliću in Primožu Jeršinu, ki v NK Dob kot del sodelovanja med kluboma delujeta že od lanskega leta. Oba kluba sta se zavezala k izboljšanju in povečanju skupnega delovanja, izpopolnitvi strokovnega dela in povečanju kvalitetne ponudbe nogometnega izobraževanja v naši občini. Smo na dobri poti. Verjamemo in delamo na tem, da bomo naši mladini ponudili še boljše pogoje za njihov razvoj, nogometni in osebnostni,” je za spletno stran Domžal sklenil Oražem.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!