Matic Črnic okrepil Gorico!

Nogomet 11. Jan 202120:52 0 komentarjev
Matic Črnic
ND Gorica

Gorica je predstavila prvo zimsko okrepitev. V vrste štirikratnih državnih prvakov se je preselil Matic Črnic.

Črnic, produkt mariborske nogometne šole, je prvi nastop v PLTS vknjižil prav proti Gorici. To se je zgodilo v 35. krogu sezone 2009/2010. Zatem je kreativni vezist igral še za Dravinjo, Aluminij in Domžale, od koder se je po dobrih predstavah preselil k Rijeki.

Pri hrvaškem klubu je zbral 39 nastopov, nato pa se vrnil v Slovenijo in si nadel dres Olimpije. V prestolnici se ni naigral, imel pa je tudi ogromno težav s poškodbami.

Kariero bo zdaj reševal pri Gorici, kjer bo nosil dres s številko 92. S svojimi izkušnjamu bo predstavljal pomembno pridobitev v boju za obstanek v prvi ligi, ki jo boste lahko od naslednje sezone naprej spremljali na Sportklubu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!