Mura predstavila tretjo zimsko okrepitev

Nogomet 7. Jan 202116:53 0 komentarjev
David Đurak NŠ Mura
Fotolens.si

Mura se v zimskem prestopnem roku krepi. Po Mihaelu Klepaču in Samsindinu Ouruju se k črno-belim seli še 20-letni napadalni vezist David Đurak, ki ima tako slovenski kot hrvaški potni list.

Đurak se v Mursko Soboto seli iz hrvaškega drugoligaša Međimurja iz Čakovca. Gre za 20-letnika, ki je rojen v Zagrebu, med odraščanjem pa živel v Angliji, na Irskem, Švedskem in Hrvaškem. Njegova mama je Slovenka, zato ima tudi slovenski potni list.

Đurak je kariero začel v mladinskih selekcijah Fulhama, nato pa bil še član zagrebškega Dinama, irskih klubov St. Josephs Boys in St. Kevins Boys, NK Zagreb, na Švedskem AIK Stockholma in IF Brommapojkarne ter nazadnje Medžimurja.

V jesenskem delu hrvaške druge lige je na 14 tekmah dosegel gol in dodal še tri asistence.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!