Olimpija gladko odpihnila Tabor

Prva liga 11. Mar 202115:19 0 komentarjev
Tabor - Olimpija

Nogometaši Olimpije so na gostovanju s 3:0 premagali Tabor Sežana in utrdili vodstvo na lestvici 1. SNL.

Zeleno-beli so v Sežani do vodstva prišli že po dobrih dveh minutah igre. Po podaji Elšnika s kota je Vujadin Savić z glavo dosegel svoj prvi gol za Olimpijo.

Olimpija je srečanje odločila v razmaku le dveh minut ob začetku drugega polčasa. Najprej je v 48. minuti po samostojnem prodoru v polno zadel Đorđe Ivanović, kar je bil njegov 10. prvenstveni zadetek. V 50. minuti pa je, po podaji Ivanovića, z glavo natančno meril Andres Vombergar, ki je v igro vstopil ob polčasu, in na semaforju je pisalo 0:3.

V nadaljevanju je Olimpija nadzirala potek srečanja in se veselila zaslužene zmage.

Na lestvici ima Olimpija na prvem mestu 50 točk, kar je pet več od Maribora, ki pa ga srečanje 26. kola proti Kopru še čaka.