Pri Taboru se ne šalijo, Pogba je že v Sloveniji

Nogomet 3. Feb 202118:27 0 komentarjev
Pogba
Sportklub Slovenija

Včeraj smo poročali, da je Mathias Pogba tik pred prestopom v Tabor iz Sežane, danes pa vam lahko sporočimo, da je po naših informacijah brat Paula Pogbaja že pripotoval v Sežano.

30-letni napadalec je nazadnje igral za Racing Murcio, ki igra v tretji španski ligi, a je z omenjenim klubom že prekinil sodelovanje.

Po naših informacijah je robustni napadalec že pripotoval v Sežano, kjer bodo najprej preverili njegovo pripravljenost, nato pa skoraj zagotovo sledi podpis pogodbe.

Mathias Pogba je selitev v Sežano razkril, ko je bil gost na El Chiringuito TV. Brat slovitega Paula Pogbaja je v svoji karieri zbral tudi pet nastopov za gvinejsko reprezentanco, največji pečat v klubski karieri pa je pustil pri angleškem nižjeligašu Crewe Alexandra, kjer je na 56 ligaških tekmah zabil 17 golov.

Kako uspešen bo v slovenski ligi?

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!