Rožman na Madžarsko namesto v Maribor?

Nogomet 1. Mar 202111:33 0 komentarjev
GuliverImage

Samo nekaj ur po slovesu Simona Rožmana od Rijeke, so se pojavile govorice, da je mladi slovenski strokovnjak kandidat za klop Maribora, ki bi mu načrte lahko pokvaril neimenoavni klub iz Madžarske.

Praktično vsi slovenski mediji so se hitro razpisali o možnosti, da bi Simon Rožman po koncu poti na Rijeki, kjer ga je odnesel poraz na jadranskem derbiju proti Hajduku, svojo trenersko pot utegnil nadaljevati za krmilom Maribora. Najuspešnejši slovenski klub vseh časov je v preteklosti že lovil Rožmana, a na koncu do sklenitve dogovora ni prišlo.

Potem ko je Rožman ostal brez dela na Kvarnerju, so govorice znova oživele, toda Maribor po poročanju hrvaškega portala 24sata ni edini, ki se zanima za njegove usluge. Kot poroča omenjena spletna stran, je Rožman tudi želja enega najmočnejših klubov iz Madžarske. Čeprav pri 24sata niso postregli z imenom kluba, gre bržkone za Fehervar, ki išče novega trenerja. Trenutno klub začasno vodi Tamasa Szalai.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!