Partizan s prodajo Jevtovića zaslužil 550.000 evrov

Uncategorized 18. Jul 201817:46 > 17:47
Srdjan Stevanovic, Getty Images

Zvezni igralec Partizana Marko Jevtović je dan pred povravno tekmo uvodnega kroga kvalifikacij za evropsko ligo proti Rudarju iz Pljevalje zapustil klub iz srbske prestolnice.

Marko Jevtović je s klubom iz turške prve lige podpisal triletno pogodbo, Konyaspor pa je Partizanu zanj odštel 550.000 evrov. Jevtović je ob odhodu klubu odpisal dolg, ki je znašal 115.000 evrov.

FK Partizan se Jevtoviću zahvaljuje za profesionalizem in vso požrtvovalnost za grb Partizana ter za vse odigrane minute v dresu našega kluba. Partizan Marku in njegovi družini v prihodnje želi veliko uspeho tako v športni karieri kot v zasebnem življenju,” so na svoji strani zapisali črno-beli.

24-letni nogometaš je v svoji karieri igral še za Sremo iz Jakova, Dinamo iz Moskve, Sopoto, Hajduk iz Kule in Novi Pazar, v Partizan pa je iz slednjega prestopil leta 2015.

Jevtović je s črno-belimi enkrat osvojil srbski državni naslov, trikrat pa se je razveselil še slavja v pokalnem tekmovanju.