Richmond Boakye ekspresno hitro zapušča Crveno Zvezdo?

Uncategorized 25. Sep 201813:19 > 13:25
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Richmond Boakye se je ob koncu poletnega prestopnega roka iz Kitajske vrnil nazaj v Beograd. Crvena zvezda pa naj bi imela po samo nekaj odigranih tekmah zanj na mizi že številne ponudbe s tujine.

Kot poročajo številni tuji mediji naj bi Ganca na beograjskem derbiju pred nekaj dnevi spremljali številni ogledniki s tujine. Najbolj pa naj bi se za napadalca, ki je šele pred nekaj tedni prišel nazaj v Beograd iz Kitajhske, zanimala Galatasaray in Southampton.

Richmond Boakye je na treh tekmah dosegel tri zadetke, zadnji proti Partizanu pa je dvignil veliko prahu.

25-letnik je februarja zapustil Srbijo, kitajski klub je zanj plačal 5 milijonov evrov, po pol leta pa se je vrnil nazaj za kar polovico manjši znesek. Trenutno mu pogodba velja do leta 2020.

Glede na to, da so ga spremljali številni veliki klubi si lahko rdeče-beli obetajo nov velikanski posel, ki bi jim spet prinesel dodatne milijone.