Kje bo Partizan branil naslov najboljšega?

EuroFootball, Getty Images

V finalu srbskega pokala se bosta 24. junija pomerila branilec naslova Partizan in Vojvodina, a še vedno ni znano, kje bosta omenjeni dve ekipi odigrali odločilno srečanje.

Srbska nogometna zveza je pred sezono kot mesto finala pokala določia stadion Partizana z dodatkom, da bo prišlo do spremembe, v kolikor bi se črno-beli uvrstili v finale.

V tem primeru naj bi finale gostila Marakana, razen v primeru, da bi v finalu igrala Crvena zvezda.

Čeprav v finalu ne bo nekdanjih evropskih prvakov, finale ne bo odigrano na stadionu Rajka Mitića, saj so rdeče-beli napovedali obnovo stadiona v času, ko bo na sporedu finale. Po trenutnih infromacijah sta največja favorita Čair v Nišu in Mestni stadion v Subotici.

Ob tem se lahko kluba tudi sama dogovorita, kje bo odigrana finalna tekma, ki jo spremljajte v živo na Sportklubu. Naslov brani Partizan, obračun bo na sporedu 24. junija.