Remi TSC in Vojvodine, Spartak prepričljivo do zmage

Uncategorized 31. Jul 202020:48 > 20:50
TSC Bačka Topola

Začela se je nova sezona v Superligi Srbije. Spartak je sezono odprl z zmago, TSC in Vojvodina sta se razšli z neodločenim rezultatom.

V derbiju 1. kroga sta se srečali ekipi TSC in Vojvodine. Ekipi sta si na koncu razdelili točke, tekma se je končala z rezultatom 2:2.

TSC je do vodstva prišla v 26. minuti prek enajstmetrovke. Po prekršku Slavka Bralića nad Sašom Tomanovićem je sodnik Simović pokazal na belo točko. Odgovornost je prevzel Nenad Lukić kateremu je strel ubranil Nenad Simić. Toda odbita žoga je znova prišla do Lukića, ki v drugem poizkusu ni zgrešil.

Vojvodina je po manj kot desetih minutah prišla do izenačenja. Med strelce se je vpisal Momčila Mrkaića. V drugem polčasu so gostje prišli do preobrata potem, ko je avtogol nerodno dosegel Boris Varga

TSC se ni predal in s prepoznavno igro s katero so v lanski sezoni prijetno presenetili prišli do izenačenja. V 79. minuti je mrežo gostov zatresel Vladimir Siladji. Asistenco je zabeležil Đuro Zec.

Spartak ni imel težav na dvoboju z novincem Zlatiborom. Slavili so namreč s 3:0.

Prvi gol na tekmi in tudi prvi zadetek v novi sezoni je v osmi minuti z enajstmetrovke dosegel Stefan Denković

Zmago modrih golobov je potrdil Denković z drugim golom na tekmi v 32. minuti. Končni rezultat pa je v 90. minuti postavil Nikola Srečković.

V drugem krogu TSC gostuje pri Radu, Vojvodina pa doma pričakuje Čukarički, ki je bil v pretekli sezoni za las ob Evropo.