Axel Bakayoko okrepil Crveno zvezdo

Nogomet 22. Dec 202013:36 0 komentarjev
Bakayoko
Crvena zvezda

Crvena zvezda je predstavilo prvo zimsko okrepitev. Predbožično darilo za navijače rdeče-belih je nekdanji član Interja Axel Bakayoko, ki se bo v Beograd uradno preselil 11. januarja.

Bakayoko, ki je z Zvezdo podpisal pogodbo do konca junija 2023, je bil ob podpisu pogodbe z beograjskim velikanom navdušen.

Srečen sem, ker sem prva Zvezdina okrepitev v zimskem prestopnem roku. Prihajam v klub, ki je bil nekoč evropski in svetovni prvak. To me navdušuje. Veselim se sodelovanja z Dejanom Stankovićem, ki je že zdaj dokazal, da je tudi kot trener tak, kot je bil igralec, vrhunski. Kot otrok sem ga gledal in občudoval, navdušen sem, da se bom lahko od njega učil. Navijačem sporočam, da bom vedno dal vse od sebe in da se bom maksimalno boril za Zvezdin grb,” je povedal Bakayoko.

Pri Interju ni dočakal priložnosti

Bakayoko je 22-letni Francoz, rojen v Parizu. Prve nogometne korake je storil pri Pantinu, nato se je preselil k francoski ekipi Red Star, že pri 16 letih pa se podal k Interju iz Milana. V članski ekipi Interja je debitiral 8. decembra 2016 na tekmi evropske lige proti Sparti iz Prage. Ker pri italijanskem velikanu ni dočakal prave priložnosti, je v zadnjih letih kot posojen nogometaš igral za Sochaux in St. Gallen. Za slednjega je na 54 ligaških tekmah dosegel štiri gole.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!