Kek proti Kosovu in Moldaviji tudi s Tijanićem

NZS

Matjaž Kek je v kader slovenske reprezentance za trojček oktobrskih tekem dodal novo ime. Prvi vpoklic v člansko reprezentanco je dočakal David Tijanić, 23-letni igralec poljskega Rakowa. Vse tekme Lige narodov vključno s studijskim delom si oglejte V ŽIVO na SPORTKLUBU.

Povezano

David Tijanić je sredi lanske sezone iz kranjskega Triglava prestopil k poljskemu prvoligašu Rakowu, kjer je v letošnji sezoni eden vidnejših igralcev. Po petih tekmah je Rakow na drugem mestu poljske lige, Tijanić pa se je že dvakrat vpisal med strelce.

Sicer gre za nogometaša, ki je dres Slovenije nosil v mlajših selekcijah, največ v dresu reprezentance do 19 let, kjer je zbral kar 19 nastopov.

Slovenija je drugo sezono Lige narodov začela z dvema domačima obračunoma v Stožicah, na katerih je zbrala štiri točke. Sprva se je z Grčijo razšla brez zadetkov, nato pa po zaslugi prvega reprezentančnega zadetka Damjana Boharja proti Moldaviji prišla do premierne zmage proti Moldaviji.

#related-news_0

Jan Oblak in soigralci bodo znova na delu 11. oktobra, ko bodo gostovali na Kosovem, in tri dni kasneje, ko jih čaka še gostujoči obračun proti Moldaviji. Že 7. oktobra pa se bodo na prijateljskem obračunu srečali s San Marinom.

Sportklub Slovenija