Potegujte se za dres Slovenije in "uresničite sanje"

print screen

Slovenska nogometna reprezentanca se je priključila dobrodelni akciji, v kateri lahko dobite podpisan originalni dres naših reprezentatov in pomagate fundaciji Uresničimo sanje, ki so jo ustanovili Luka Dončić, Jaka Bijol in Robert Kristan.

Povezano

Za podpisane drese slovenskih reprezentantov iz prijateljskega obračuna proti San Marinu se lahko potegujete TUKAJ. Izkupiček bo namenjen fundaciji Uresničimo sanje, katere osnovni namen je pomoč pri plačevanju vadnin za osnovnošolske otroke, finančna pomoč pri nabavi opreme, udeležbi na tekmovanju ali poletnih kampih matične zveze, lahko pa fundacija s posameznimi akcijami zbira sredstva za točno določen namen, ki bo javno predstavljen na spletni strani.

Slovenija v nedeljo nadaljuje z boji v Ligi narodov. Obračun proti Kosovu od 20:00 naprej spremljajte V ŽIVO na SK 1. V sredo bo četa Matjaža Keka gostovala še v Moldaviji, ko vas prav tako vabimo v našo družbo.

Sportklub Slovenija