Na SK: Španci gostijo Švicarje, Nemci po prvo zmago

Getty Images

Medtem ko Liga narodov jutri ponuja prvo gostovanje Slovenije v drugi sezoni ter obračun aktualnih svetovnih in evropskih prvakov, nas tudi danes čaka zanimivo dogajanje, ko bo na sporedu sedem obračunov. Vse si oglejte v živo na programih Sportkluba.

Povezano

V derbijih večera bo Španija gostila Švico (ob 20:45 V ŽIVO na SK 1), Ukrajina, ki je v sredo doživela hud poraz v Franciji (1:7), pa bo pričakala motivirano Nemčijo (ob 20:45 V ŽIVO na SK 1).

Španci so na prvih dveh tekmah zbrali štiri točke, potem ko so se z Nemci razšli brez zmagovalca, Ukrajino pa odpravili z visokih 4:0. Švica je na drugi strani trenutno pokazala najmanj med vsemi ekipami v skupini 4 Lige A, saj je prišla zgolj do točke ob remiju proti Nemčiji.

Ravno “elf” bo nocoj pod velikim pritiskom. Na uvodnih dveh tekmah je remiziral proti furiji (zmago je iz rok izpustil šele v 96. minuti) in nogometašem iz dežele sira in čokolade.

Že ob 15:00 bo Črna Gora proti Azerbajdžanu lovila tretjo zmago (SK 1), Ferski otoki bodo gostili Latvijo (SK 2), Luksemburg bo doma pričakal Ciper (SK 3), Lihtenštajn in Gibraltar se bosta udarila za prvo mesto v skupini 2 Lige D (SK 3), medtem ko bosta Malta in Andora poskušali priti do prve zmage (SK 6).

Ne pozabite, da si jutri od 20:00 naprej, ko pripravljamo zanimivo studijsko dogajanje, V ŽIVO na SK 1 oglejte prvo gostujočo tekmo Slovenije v drugi sezoni Lige narodov. Četa Matjaža Keka bo nove točke lovila na Kosovem.

Sportklub Slovenija

Potegujte se za dres Slovenije in “uresničite sanje”